Gözaltına alınmıştı: Justin Timberlake’ten ilk açıklama

Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletine bağlı Long Island bölgesinde alkollü araç kullanırken polise yakalanan Justin Timberlake, konuyla ilgili ilk defa konuştu.

Page Six’in haberine göre, Chicago turnesine devam eden şarkıcı, “Zor bir hafta oldu. Bazen sevilmesi çok zor biri olduğumu biliyorum ama beni yine de seviyorsunuz” dedi. Hayranlarına “İniş çıkışlarımız oldu” diyen Timberlake, destekleri için teşekkür etti.

Tutuklanmanın ardından bir kaynak People’a, şarkıcının gözaltındayken “çıldırdığını” söyledi. Kaynak “Gözaltındayken çıldırmıştı ve bütün gece uyanık kaldı. Yalnızca bir içki içtiği ve çılgın bir gece olmadığı konusunda ısrar ediyor” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Şarkıcı Justin Timberlake, Amerika Birleşik Devletleri’nin New York eyaletine bağlı Long Island bölgesinde alkollü araç kullanırken polise yakalandı. Yetkililer, şarkıcının tutuklandığını ve ve resmi olarak suçlandığını açıkladı.

Timberlake’in tutuklama raporunda; polislerin şarkıcının gri aracını durdurmaya çalıştığı ancak Timberlake’in yolun sağ tarafında durmadığı için kenara çekilmesinin ardından tutuklandığı bilgisi yer aldı.

Belgede, memurlar şarkıcıyı durdurduğunda Timberlake’in gözlerinin kırmızı olduğu ve nefesinden güçlü bir alkollü içecek kokusu yayıldığı belirtildi. Yetkililer, Timberlake’in konuşmasının yavaşladığını ve memurların alkolmetre testini reddettiğini ekledi.

Suffolk İlçesi Bölge Savcılığı, yıldızın resmi olarak suçlandıktan sonra kefaletsiz serbest bırakıldığını açıkladı. Timberlake’in 26 Temmuz’da sanal olarak Sag Harbor Mahkemesi’ne çıkması planlanıyor.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir