Samsung amiral gemisi katili telefonu için tarih verdi, tüm dengeler değişecek

Teknoloji dünyasında heyecan yaratan bu haber, özellikle S 23 FE’den oldukça memnun kalan Samsung hayranlarını Galaxy S24 FE‘nin yeni özellikler ve gelişmiş teknoloji vaadiyle heyecanlandırıyor. Bu lansman, yaz aylarını yeni bir akıllı telefonla karşılamak isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Samsung, Galaxy S23 serisinin diğer modellerinden sekiz ay sonra ve bir önceki S22 FE modelini piyasaya sürmemesinin ardından, geçtiğimiz Ekim ayında Galaxy S23 FE’yi tanıttı. Şirket, FE serisine yeniden hayat verdi ve görünüşe göre bu seriyi bir kez daha rafa kaldırmak niyetinde değil. Zira Samsung şimdiden Galaxy S24 FE üzerinde çalışmalara başladı.

Kore merkezli yeni bir rapora göre, Galaxy S24 FE bu yaz piyasaya sürülecek. Bu, FE modelinin bu zamana kadar görülen en erken lansmanı olacak ve S24 serisinin Ocak ayında piyasaya sürülmesine kıyasla, non-FE aileye göre de çok daha erken bir tarih anlamına geliyor.

Samsung amiral gemisi katili telefonu için tarih verdi, tüm dengeler değişecek

Eğer bu doğruysa, Samsung‘un Temmuz’un ortalarına planladığı söylenen Unpacked etkinliği oldukça yoğun geçecek gibi görünüyor. Zira şimdiden Galaxy Z Fold6 (iki model olabilir), Flip6, Galaxy Ring’in tam duyurusu, yeni Galaxy Watch7 ailesi ve hatta S24 FE’nin de bu etkinlikte yer alması bekleniyor.

Bu bilgi, Kore’deki tedarik zinciri kaynaklarından geliyor. Galaxy S24 FE için ekran bileşenlerini üreten bir şirket, bileşenlerin toplu üretimine, modelin yaz aylarında piyasaya sürülmesi öncesinde zaten başladığını belirtiyor. Üretim hacminin şimdiden “milyonlarla” planlandığı belirtiliyor, bu da Samsung‘un S24 FE modelinin oldukça başarılı olacağını düşündüğünü gösteriyor. OLED bir ekranla gelecek olan cihazın, rapora göre ince çerçeveleri olacak.

Bu gelişmeler, teknoloji dünyasında heyecan yaratarak, Samsung hayranlarını ve teknoloji meraklılarını bir kez daha gelecek vaat eden yeniliklerle buluşturmayı vaat ediyor. Bu yaz, Samsung’un yeni nesil akıllı telefonlarıyla teknoloji severler için oldukça hareketli geçecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir